Novým šéfem Poštovní spořitelny se stal Přemysl Hanzelka


13:53 • 17. července 2017

Přemysl Hanzelka se stal od 1. července 2017 novým ředitelem Poštovní spořitelny. Jedním z jeho hlavních úkolů v této funkci bude implementace nové strategie, která přichází spolu s červnovým podpisem smlouvy mezi ČSOB a Českou poštou o poskytování finančních služeb na České poště po dobu následujících deseti let.

„Jsem velmi rád, že máme v týmu takové lidi, jako je právě Přemek. Jeho práci znám velmi dobře a nesmírně si vážím jeho profesionality, která jde ruku v ruce se skvělými výsledky. Má v sobě kombinaci píle, letitých zkušeností, strategického myšlení a tahu na branku. Je mu vlastní také lidskost a velký smysl pro férovost. Navíc zná skvěle Poštovní spořitelnu. Na všech plánech, které s ní máme, se osobně podílel, což je naprosto zásadní,“ říká Petr Hutla, člen představenstva a vrchní ředitel ČSOB zodpovědný mimo jiné za Poštovní spořitelnu.

Přemysl Hanzelka (42 let) pracuje ve skupině ČSOB téměř 19 let, a to především na obchodních pozicích. Deset let pracoval v korporátním segmentu ČSOB, kde se zaměřoval především na akvizice mezinárodních firem. Poté řídil obchodní spolupráci Poštovní spořitelny s Českomoravskou stavební spořitelnou a třetími stranami. Tři roky zastával funkci regionálního ředitele Poštovní spořitelny ve Středních Čechách, kde zodpovídal mimo jiné za Era finanční centra a spolupráci s Českou poštou. V posledních 2 letech pak vedl tým, jehož cílem bylo připravit a vyjednat spolupráci skupiny ČSOB s Českou poštou pro roky 2018–2027.

Přemysl Hanzelka je absolventem právnické fakulty Karlovy univerzity. Mluví anglicky a částečně také německy.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Top zprávy
Diskuze k článku
comments powered by Disqus

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.