eM3 coffee chce gastronomicky „zachránit“ Barrandov. Pomůže i Fundlift

Úspěšný koncept bister Home Kitchen se osvědčil, proto se jeho zakladatel Mirek Strakoš pouští do nového projektu kavárny na pražském Barrandově. eM3 coffee je kavárna s domácí atmosférou, která je ideální jak k odpočinku, tak i k pracovní schůzce. Podnik je téměř připraven na otevření, jediné, co zbývá, je dovybavit a doladit poslední detaily. A právě na finalizaci projektu poptávají zakladatelé doplňkové financování na platformě Fundlift ve výši 800 tisíc Kč. Výměnou nabízí dluhopisy s roční úrokovou sazbou 7 %. 

Barrandov je z pohledu gastronomie velkou neznámou.  Ačkoli se zde nachází filmová studia, na starém Barrandově, který se pyšní nádhernými vilami a volně navazujícím sídlištěm s více než 20 tisíci obyvateli, se nenachází téměř žádné vyhlášené kavárny či restaurace, kam by si místní obyvatelé mohli chodit odpočinout. Této slabiny a zároveň obrovského potenciálu chce využít Mirek Strakoš, zakladatel úspěšné sítě bister Home Kitchen, který se svými kolegy otevírá novou kavárnu eM3 coffee.

„Barrandov je skvělá lokalita, která získává na popularitě. Je to místo s atmosférou, zároveň je zde nevyužitý potenciál, který je třeba zužitkovat. Proto bychom chtěli vytvořit místo, které si Barrandov zaslouží,“ říká k lokalitě nové kavárny Mirek Strakoš.

Celá myšlenka eM3 coffee vychází z úspěšného konceptu bister Home Kitchen. Dominantou podniku bude útulný interiér navozující přátelskou a domácí atmosféru, která koresponduje s celkovým pojetím kavárny a nabídkou domácích produktů a samozřejmě prémiové kávy. Na mlýnku tak zákazníci najdou výběrovou kávu pražské pražírny Coffee Source, vedle toho denní polévku, nabídku salátů a samozřejmě vlastní sladké pečivo a dezerty nebo domácí obložený chléb. Cílem je vytvořit místo, kde se lidé budou cítit stejně dobře jako doma, a rádi se tak budou vracet.

„Představte si, že se v sobotu ráno vzbudíte a chcete rodině udělat super snídani. Nemusí to být u Vás doma, ale může to být u „nás“ doma, kde si vše můžete připravit sami, s rodinou se u toho pobavit a zažít super atmosféru. A my vám s tím pomůžeme,“ upřesňuje pan Strakoš.

Útulný propracovaný interiér kavárny je po rekonstrukci připraven otevřít se zákazníkům, zbývá však provozovnu finálně dovybavit. S tím mohou pomoci investoři přes crowdfundingovou platformu Fundlift, kde Wayne s.r.o., provozní společnost kavárny eM3 coffee, poptává 800 tisíc Kč formou emise dluhopisů s roční úrokovou sazbou 7 %.

O Fundliftu:
Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Fundlift byl spuštěn v květnu 2016. Peníze od investorů získalo již 33 projektů, z toho 28 pro velký zájem investorů navyšovalo cílovou částku emise. Celková zafinancována částka již přesáhla 180 milionů korun.

Newsletter