Investujte do digitálního a vývojářského studia Able.cz!

Digitální a vývojářské studio Able.cz, které ze zakázkové výroby IT projektů vyrostlo v inkubátor vlastních startupů v oblasti fintech, dnes spustilo kampaň na investiční crowdfundingové platformě Fundlift. Chce získat 3,5 milionu korun na urychlení růstu a vývoj dalších vlastních fintech produktů, investorům nabízí čtyřleté dluhopisy s ročním úrokem sedm procent.

Poptávka po nástrojích, které zjednodušují, automatizují a modernizují práci finančních zprostředkovatelů tak, aby mohli pracovat efektivněji a dodávat lepší služby, neustále roste. Trh směřuje ke snižování počtu zprostředkovatelů, jejichž služby se musí zrychlovat tak, aby bylo možné obsluhovat rostoucí počet klientů. Na narůstající poptávku po IT řešeních pro finanční zprostředkovatele reaguje digitální a vývojářské studio Able.cz, které přichází s vlastními softwarovými produkty, které již ověřuje na trhu v České republice a na Slovensku a plánuje jejich globální růst.

Able.cz má za sebou jíž více než pětiletou historii v oblasti zakázkové výroby a digitálního vývoje s více než 150 úspěšně realizovanými projekty nejen v Čechách, ale i ve Velké Británii nebo USA. Zákazníci Able.cz jsou podniky i jednotlivci, kteří se nespokojí s šablonovitým řešením, ale potřebují partnera pro vývoj IT zázemí jejich byznysu. IT zázemím se rozumí jak náročný software pro českou výrobní firmu, tak například prezentační designový web pro audio režiséra z Hollywoodu.

„Tvoříme sebevědomý design, spolehlivý software a e-commerce, který funguje. Máme rádi minimalismus. Umíme porozumět klientovi a dodat mu přesně to, co potřebuje. Máme dlouhodobě spokojené klienty a realizujeme čím dál zajímavější zakázky na základě referencí,“ říká CEO Able.cz Václav Faraga.

Ze zakázkové výroby postupem času vzniklo několik soběstačných produktů v oblasti fintech, které již nyní generují příjem. Mezi tyto produkty patří finanční informační systém FIS, který představuje online platformu poskytující CRM (Customer Relationship Management) a ERP (Enterprise Resource Planning) systém pro velké finanční společnosti. Dále Able vyvíjí cloudovou a mobilní aplikaci Mindee, která pomáhá finančním poradcům v jejich každodenní činnosti. Nejnovějším z produktů je Verzuz, který je zaměřený na online srovnání a sjednání finančních produktů. Able.cz plánuje všechny produkty postupně oddělit do samostatných firem, čímž chce dosáhnout větší efektivity a vyššího využití potenciálu jednotlivých produktů. Z vývojářského studia se tak stává i inkubátor specializující se na fintech produkty.

„Naší vizí je vybudovat mnoho úspěšných startupů v oblasti fintechu, e-commerce a designu s globálním přesahem. Zároveň chceme ve Znojmě vytvořit zázemí pro více než 60 lidí z oblasti IT se zájmem o technologie, jako je blockchain, machine learning, big data, AI,“ dodává Václav Faraga.

Pomoct Able.cz dosáhnout jejich vizi mohou nyní všichni, kteří stejně jako zástupci společnosti věří v úspěšnou budoucnost firmy, a proto se rozhodnou pro investici prostřednictvím investiční platformy Fundlift.

O Fundliftu:
Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Fundlift byl spuštěn v květnu 2016. Peníze od investorů získalo již 35 projektů, z toho 29 pro velký zájem investorů navyšovalo cílovou částku emise. Celková zafinancována částka již přesáhla 183 milionů korun.

Newsletter