Na Fundlift míří kvalitní řemeslníci ze SuperSoused.cz

Na Fundlift vstupuje SuperSoused.cz, unikátní online platforma sdílené ekonomiky pro drobné řemeslnické a jiné služby a výpomoci pro domácnosti. SuperSoused.cz na Fundliftu poptává 4,5 milionu korun výměnou za 3letý konvertibilní investiční certifikát s úrokovou sazbou 10 % p.a.

SuperSoused.cz vyvinul a provozuje online platformu na principu přímého peer-to-peer online tržiště, kde se v reálném čase spojuje poptávka lidí, kteří potřebují vyřešit drobné opravy, technické pomoci, stěhování a další práce v domácnosti, s nabídkou zručných profesionálů schopných tyto úkoly řešit.

SuperSoused.cz je platforma sdílené ekonomiky pro domácnosti s širokým záběrem prací, zakázek a lidí přístupných na jednom místě 24 hodin online s pojištěním a garancí platby. Služba funguje od svého spuštění v září 2015 na území Prahy a okolí, od ledna 2016 v Brně a okolí a od října jako SuperSused.sk také v Bratislavě, odkud Super Sousedé poskytují své služby také i v Maďarsku a Rakousku. V současnosti je na platformě registrováno zhruba 10 700 uživatelů a již bylo zprostředkováno kolem 4 700 zakázek.

„V prvním roce provozu jsme vytvořili platformu, zefektivnili všechny procesy mezi zákazníky a dodavateli a analyzovali a nalezli ty nejúčinnější marketingové kanály. Věříme, že jsme schopni být na českém a slovenském trhu jedničkou. Prostředky získané na Fundliftu nám pomohou s dalším rozvojem našeho projektu,“ uvedl Lukáš Novák, zakladatel firmy SuperSoused.cz.

Prostředky získané z emise plánuje firma využít především na konsolidaci značky na tuzemském trhu, další vývoj softwaru a marketing. Společnost také plánuje domácí i zahraniční expanzi. Po rozšíření služby do dalších českých a slovenských měst jde především o středoevropské metropole jako Berlín nebo Vídeň. V případě úspěchu kampaně na Fundliftu poskytne Novák projektu další kapitál ve výši 1 mil. Kč.

„V rámci sdílené ekonomiky představují globálně drobné služby a výpomoci, ať již jsou to domácí práce a opravy, servis počítačů, nebo jiné služby, které domácnosti nepoužívají pravidelně, obrovský trh s nesmírně dynamickým potenciálem a mnohamilionovými valuacemi. Jsme rádi, že i v České republice se etablovala platforma, která na tyto služby cílí, a doufáme, že i investoři na Fundliftu její další růst podpoří,“ dodala Andrea Lauren, zakladatelka Fundliftu.

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Od května 2016, kdy byl Fundlift spuštěn, již peníze získalo jedenáct projektů – ING Medical, SizeID, Carsharing AJO.cz, Artstaq, 3Doid, Carismo, StartupYard, Pivovar Zvíkov, ISOLINE, Burrito Loco a Enlog. Fundlift tedy hlásí 100% úspěšnost zafinancování vystavených kampaní.

Newsletter