Natland Group díky Fundliftu investuje miliony do ISOLINE

Investiční platforma Fundlift si připisuje nový úspěch. ISOLINE, která cestou emise čtyřletých dluhopisů na Fundliftu poptávala sedm milionů korun na rozvoj exportu,  získává celkem 7,38 milionů korun díky zapojení silného investora. Díky kampani na Fundliftu se do ISOLINE rozhodly celkem 3,2 milionu korun investovat fondy Natland Group, půl milionem korun firmu podpořil její výrobní ředitel Jan Bayerle. 

„Natland Group se rozhodl investovat do emise dluhopisu společnosti ISOLINE, protože to je jedna z mála českých výrobních společností v oblasti consumer goods, která má skutečně inovativní produkt s velkým exportním potenciálem. Líbí se nám, že nápoje ISOLINE jsou založeny na doplňcích zdravé výživy a že na jejich vývoji spolupracují špičkoví čeští sportovci. Natland český vrcholový sport podporuje a vidíme mnoho možností, jak nápoje ISOLINE na domácím i českém trhu společně prezentovat a jak společnosti pomoci k dalšímu úspěšnému růstu“, říká Tomáš Raška, Managing Partner Natland Group.

„Po investici fondů Uptown do EnLog je to již druhá investice ze strany finančních investorů na Fundliftu. To ukazuje, že i profesionální investoři opakovaně na Fundliftu nacházejí atraktivní investiční příležitosti a podporují nadějné české projekty,“ připomněla šéfka Fundliftu Andrea Lauren.

Šéf ISOLINE: V roce 2020 chceme být na všech kontinentech světa

Natland Group je investiční skupina, která na českém a slovenském trhu aktivně vyhledává a zhodnocuje investiční příležitosti v segmentu středně velkých firem a rezidenčního developmentu. Poskytuje také speciální finanční služby pro středně velké podniky a investory. Skupina investuje do majetkových účastí v perspektivních středně velkých podnicích, ale také do zajímavých projektů v rané fázi vývoje a do společností ve složité ekonomické situaci.

Úspěchu věřím. Šéf výroby ISOLINE investuje přes Fundlift půl milionu

ISOLINE je česká společnost, která vyrábí nápoje s doplňky zdravé výživy a dětské nápoje v inovativních patentovaných obalech. Nápoje ISOLINE byly vyvinuty ve spolupráci s vrcholovými sportovci jako zdravá alternativa nápojů obecně dostupných na trhu. Neobsahují konzervanty ani přidaný cukr, ale jen zcela přírodní živiny a minerály, které jsou lidskému tělu potřebné a užitečné. Jsou uchovávány ve speciálních uzávěrech tak, aby si zachovaly svou maximální účinnost. Hlavní cílovou skupinou jsou sportovci a aktivní lidé, zajímající se o zdravý životní styl. Za své produkty získala společnost několik českých a zahraničních ocenění za inovaci, včetně zlaté medaile na prestižním mezinárodním potravinářském veletrhu Sial 2016 v Číně.

Andrea Lauren: ISOLINE je tým, který opravdu něco dokázal

Newsletter