Pivní déjà vu: Pivovar Zvíkov se vrací na Fundlift

Investoři mají šanci se znovu podílet na zajímavé investiční příležitosti, která kromě atraktivního úroku nabízí i plnění v pivu. Pivovar Zvíkov po úspěšné loňské emisi dluhopisů na investiční crowdfundingové platformě Fundlift nově nabízí čtyřletý dluhopis s úrokovou sazbou 6 % p.a. plus jedno procento ročně v pivu. Celkově chce společnost získat 1,5 milionu korun na zvýšení luxusu svých hotelových kapacit.

Pivovar Zvíkov je tradiční venkovský zájezdní hostinec, pivovar a wellness hotel, který láká zákazníky nejen na své výjimečné pivo, ale také na oddych, wellness, přírodu, sport, tradiční českou kuchyni a nezapomenutelné zážitky. Již od roku 1993 patří tento rodinný podnik mezi vyhlášené malé pivovary s jedinečnou lokalitou, je jediným hostincem a restaurací s možností ubytování přímo na přístupové cestě ke středověkému hradu Zvíkov.

V době rostoucí pivní turistiky a zájmu o dovolenou v České republice je cílem společnosti nejen nabízet četný výběr kvalitních piv a jídel, ale také atraktivní hotelové zařízení s nabídkou dalších žádaných služeb a komfortu srovnatelného s jakoukoliv jinou destinací na dovolenou. Loni se díky investorům z platformy Fundlift podařilo dokončit wellness areál s bazénem, vířivkou a saunou a také kompletně zmodernizovat kuchyň.

„Pivovar Zvíkov je úspěšným emitentem, který se k nám po roce vrací znovu pro další kolo financování. Máme ze spolupráce velikou radost a těší nás pozorovat reálné výsledky první investice, která má podle vedení pivovaru zásadní vliv na reakci hostů a jejich opakované návštěvy,“ říká CEO Fundliftu Radek Musil.

Zvíkovský sládek Ličman investuje: Pivo tady vařím, tak mu věřím

„První kampaň nám kromě finančních prostředků přinesla obrovskou popularitu. Emise zasáhla nad očekávání široké publikum a poptávka po minibondech tak zdaleka převýšila jejich nabídku. Lidé za námi dokonce chodili přímo do pivovaru s žádostí o dluhopisy. Proto jsme neváhali, a při potřebě dalšího financování se rovnou obrátili na Fundlift,“ doplňuje Josef Valenta, spolumajitel Pivovaru Zvíkov.

Pivovar Zvíkov nabízí celý rok na čepu deset druhů piv a další jsou v sezonní nabídce nebo jako speciality v dárkových baleních v láhvi. Kromě klasických českých piv, jako jsou světlý a tmavý ležák Pivovar Zvíkov, nabízí v Čechách netradiční piva, jako je například pšeničné pivo na belgický způsob s malinovou příchutí, typický anglosaský Stout nebo stále oblíbenější India Pale Ale. Tyto unikátní speciály začal Pivovar Zvíkov vařit jako první v Čechách opět po cca 100 letech již v roce 1994 a prošlapal tak trnitou cestu k tradičně konzervativnímu českému konzumentovi i ostatním. Klenotem Pivovaru Zvíkov je Královská Zlatá labuť 26%, jedno z nejsilnějších čepovaných piv v České republice.

 

Minipivovary a výroba řemeslného piva zaznamenává na všech trzích včetně České republiky bezprecedentní růst. Základem úspěchu je kromě široké nabídky kvalitních piv také spojení piva s místními atrakcemi a vytváření komplexních balíčků služeb pro zákazníky. Tento trend má vliv na rozvoj nového typu cestovního ruchu, jímž se stává pivní lázeňství, jedinečné propojení lázeňské a pivovarské tradice. Pivovar Zvíkov dlouhodobě reaguje na nejnovější trendy a vývoj na trhu, díky čemuž dnes patří mezi nejoblíbenější a nejoceňovanější malé pivovary u nás. Společnost využije prostředky získané z emise na Fundliftu na modernizaci pokojů, aby ještě zvýšila dosavadní komfort a luxus nabízených služeb.

Pivovarský dvůr Zvíkov provozuje minipivovar a tradiční zájezdní hostinec s restaurací a luxusním wellness areálem, jako jediný přímo na přístupové cestě ke starověkému hradu Zvíkov v jižních Čechách. Již od svého založení v roce 1993 patří tento rodinný podnik mezi vyhlášené a nejoceňovanější malé pivovary v České republice. Dnes Pivovar Zvíkov, pomocí nejmodernější technologie, špičkových surovin a starostlivé receptury, vaří pod vedením vrchního sládka Vladimíra Ličmana a spolumajitele Michala Voldřicha, bývalého sládka Pražských pivovarů. Kromě oblíbeného pivovaru a restaurace nabízí Pivovarský dvůr Zvíkov také moderní ubytování s wellness službami.

 

 

Newsletter