Dolar zahajuje týden mírným růstem dolarového indexu a proti euru posunem zpět pod 1,1900 EURUSD. Koruna navazuje na páteční ztráty a oslabuje směrem k 26,10 za euro.

ASB Group je novým členem asociace ABSL

ASB Group je novým členem asociace ABSL (Association of Business Service Leaders). Mezi členy asociace ABSL patří společnosti, které v ČR provozují centra sdílených podnikových služeb (SCC, Shared Services Centre), působí v oblasti outsourcingu podnikových procesů (BPO, Business Process Outsourcing) či outsourcingu informačních technologií (ITO, Information Technology Outsourcing) anebo se věnují výzkumu a vývoji (R&D, Research and Development).

Ke členské základně ABSL patří i společnosti, které přispívají k růstu celého sektoru. Asociace ABSL v ČR byla založena v roce 2013. U jejího zrodu stálo 15 zakládajících členů a od té doby je asociace vnímána jako přední organizace, která utváří budoucnost podnikových služeb v České republice. Asociace ABSL v ČR je propojena se zavedenými partnerskými organizacemi v Polsku a Rumunsku, které společně rozvíjejí sektor podnikových služeb v těchto regionech.

„Dlouhodobě vnímáme činnost asociace ABSL jako velmi profesionální a je zřejmé, že asociace disponuje silnou pozicí v oblasti podnikových služeb v ČR. Členskou základnu asociace tvoří přední hráči české a mnohdy i globální ekonomiky, proto věřím, že spojení regionální poradenské společnosti ASB Group a dominantní oborové asociace pro nás bude mít velký přínos.“ dodává Dan Ledvinka, Group Head of Business Development & Marketing ve společnosti ASB

ASB Group je dynamická poradenská společnost působící v klíčových zemích regionu CEE: České republice, Polsku, Slovensku a Maďarsku. Tým ASB Group, čítá okolo 200 specialistů a pomáhá na každodenní bázi mezinárodním i lokálním klientům v jejich podnikání. Specializací je zakládání společností, účetnictví a reporting, daňové poradenství, transakční poradenství, korporátní služby a v neposlední řadě také vedení mzdové a HR agendy. Díky komplexnímu pokrytí klíčových oblastí podnikání se mohou klienti ASB Group soustředit primárně na hlavní část jejich byznysu.

Newsletter