BNP Paribas Real Estate ČR roste o industriální tým

Vysoká poptávka mezinárodně působících společností po obchodních příležitostech v České republice stojí za expanzí týmu BNP Paribas Real Estate. Její pražská kancelář se nově rozrostla o industriální oddělení. To má na starosti veškerou agendu spojenou se vstupem klientů této globální poradenské společnosti na tuzemský trh, včetně jednání s developery, analýzou prostředí i odborných konzultací. Nový tým zatím tvoří Tomasz Gnich a Ondřej Dymeš.

Značnou část agendy nového oddělení tvoří požadavky společností, které využívají realitní služby BNP Paribas Real Estate v jiných zemích – především v Polsku, Německu nebo ve Francii. „V pražské kanceláři působí už dvacet realitních poradců. Souvisí to s přirozeným posilováním našeho postavení v regionu střední a východní Evropy,“ vysvětluje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, Head of Industrial & Logistics Department, Central and Eastern Europe, BNP Paribas Real Estate. V portfoliu má společnosti jako K-Flex, Cosentino, Panalpina, Frigo Logistics, HOPI, Orbico Beauty, Clipper Logistics, Fructoplant and AGS Movers.

Tomasz Gnich přešel do pražské kanceláře BNP Paribas Real Estate s Polska, kde se přes tři roky staral o klienty z oblasti logistiky a výroby. Vedle zkušenosti s komplexním odborným poradenstvím Tomasz využívá svou znalost architektury a urbanismu – před nástupem do BNP Paribas Real Estate pracoval v projekční a realitní kanceláři zaměřené právě na industriální nemovitosti. Ovládá tedy i práci v architektonických softwarech, což je pro mnohé klienty významná pomoc ve fázi plánování pronájmu nebo výstavby nových prostor. Je absolventem Fakulty geodézie a kartografie na Technické univerzitě ve Varšavě.

Jeho kolega Ondřej Dymeš pracuje v pražském týmu BNP Paribas Real Estate už dva roky. Věnoval se sektorovým analýzám trhu s důrazem právě na segment průmyslových nemovitostí. I díky svému studiu na České zemědělské univerzitě je dokonale obeznámen se situací v regionech a možnostmi další výstavby výrobních nebo distribučních center nebo obnovy starších areálů.

Newsletter