Člen bankovní rady ČNB Holub se zřejmě přikloní ke zvýšení sazeb o 50 bb na zářijovém zasedání, tento krok připustil i pro listopad. Koruna zpevňuje k 25,40 za euro. Evropské i americké výnosy rostou. Dolar se proti euru obchoduje kolem dnešní otevírací ceny na 1,1720 EURUSD.

Budova Visionary v Holešovicích dnes oficiálně otevírá své prostory

Nová kancelářská budova Visionary reprezentuje to nejlepší z aktuálních trendů moderní výstavby i přístupu k práci v kanceláři. Unikátní byznys komplex se nachází v pražských Holešovicích na rohu ulice Argentinská a Plynární. Visionary nabízí na sedmi nadzemních podlažích plochu o celkové rozloze 22 805 m2, přičemž ve třech vrchních patrech sídlí polský co-workingový gigant Business Link, který právě zde otevírá své první české co-workingové centrum.

Business Link Visionary nebude pro nájemce jen pouhou „pracovní židlí“

Nové co-workingové centrum Business Link Visionary je unikátní komfortní prostor o rozloze 4 500m2, který od září nabídne na 650 pracovních míst.  590 z nich se nachází v místnostech pro jednu až 10 osob a dalších 60 míst je pak k dispozici ve formě klasického co-workingu. K dispozici jsou také jednací místnosti, prostor na akce a několik teras s příjemným posezením. To vše se nachází v posledních třech patrech unikátní budovy Visionary.

„Česká republika je jedním z nejslibnějších trhů v Evropě. Navíc má mimořádný potenciál pro další obchodní růst. Právě proto se společnost Business Link rozhodla otevřít nové centrum právě zde. Konkrétně jsme si vybrali městskou část Praha 7, která je považována za jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Nové co-workingové centrum Business Link Visionary je ideálně dopravně dostupné městskou hromadnou dopravou a je vzdáleno jen 5 minut jízdy z centra. Nájemci v našem centru naleznou mnohem více, než „jen“ pracovní místo v moderním prostoru,“ uvádí ke co-workingovému centru Business Link Visionary Petra Hubačová, manažerka společnosti Business Link pro Českou republiku.

Komplex Visionary – vizionář v ekologické udržitelnosti a v komfortu užívání

Visionary reprezentuje to nejlepší z aktuálních trendů moderní výstavby a neřadí se tak jen mezi „další“ pražskou kancelářskou budovu. Autorem architektonického návrhu je studio Jakub Cígler Architekti, které se řadí mezi přední české ateliéry zabývající se progresivní architekturou. Díky prosklené fasádě budova naplno využívá přirozené denní světlo
a efektivně s ním pracuje. Exteriér budovy je obohacen o zapuštěné terasy se vzrostlou zelení, které poskytují další funkční prostory svým návštěvníkům. Součástí sedmipatrové budovy je ve třech podzemních podlažích celkem 214 parkovacích stání s inteligentním parkovacím systémem. V okolní zástavbě působí komplex Visionary lehkým a čistým dojmem, který zároveň tvoří nepřehlédnutelnou dominantu měnících se Holešovic.

Kromě kancelářských prostor nabídne Visionary veřejnosti také mateřskou školku, zdravotnické centrum s lékárnou, restaurace, zahradu, multifunkční hřiště a na své střeše také běžeckou dráhu. V souladu s ekologickou udržitelností budova Visionary získala certifikát LEED Platinum, který je nejvyšším možným oceněním hodnotící energetickou účinnost staveb a dále usiluje o získání certifikace zdravého vnitřního prostředí WELL.

Budovu Visionary v letošním roce od developera Skanska Property koupila v červnu letošního roku společnost CA Immo.

Newsletter