FinTech svátek v Praze: Nenechte si ujít Phoenix konferenci!

Česko uvítá v příštím týdnu jednu z největších FinTech akcí, zaměřenou na region střední a východní Evropy. Phoenix konference se uskuteční v Praze ve dnech 9. a 10. června a propojí bankovní svět, investiční jména a FinTech startupy.

Organizátorem akce, která se koná v hotelu NH Prague City, je EBCG. Hlavní témata zahrnují například nové technologie, svět generací X a Y, pravidla úspěchu v bankovnictví či cesty, jak získat zákazníka.

Konference umožní prozkoumat a identifikovat nové způsoby, jak vstoupit do digitálního světa, objevit tajemství úspěšného bankovnictví nebo dá návod, jak digitalizovat vaši firmu s cílem překonat očekávání zákazníků.

Například bankéři by se díky účasti na konferenci měli vyhnout osudu zombie banky a „zůstat tak naživu“. Jako řečníci vystoupí Mario Brkic z Innovation development, Agur Jögi z Bigbank a Dennis Hettema z firmy Nordnet. Jednou z vystupujících na konferenci bude také Andrea Lauren za FinTech investiční banku Roklen. „Zrození z popela finanční krize. Máme povinnost změnit finanční služby společně,“ takové je motto konference.

Newsletter