Hub Ventures chce vstoupit na trh START pražské burzy

Hub Ventures dnes oznamuje svůj záměr vstoupit na trh START pražské burzy. Dneškem zahajuje proces přípravy na úpis akcií společnosti (IPO). Tomu bude předcházet např. přeměna na akciovou společnost, due dilligence a vypracování dokumentace požadované organizátorem trhu.

Detaily transakce budou oznámeny během prvního čtvrtletí 2018. Během druhého čtvrtletí by firma měla být formálně připravena nabídnout své akcie investorům prostřednictvím IPO.

Poradci pro transakci je IPO boutique STARTEEPO a advokátní kancelář PRK Partners. Nově vzniklý trh START firmu zaujal. Trh se otevřel v momentě, kdy řeší strategické financování a expanzi, proto se rozhodla na burzu vstoupit.

„Veřejná nabídka našich akcií by pro nás měla znamenat významný posun. Za dobu naší existence jsme vybudovali regionální síť coworkingových center Impact Hub, silnou start-up komunitu a nastartovali úspěšně desítky projektů. Burza je pro nás platforma, díky které budeme schopni naše aktivity akcelerovat,“ uvedla firma v tiskové zprávě.

Newsletter