IAM APPLIANCE aneb rychlé nasazení, snadný provoz i dlouhodobá udržitelnost

Zajímáte se o identity a acces management? Chtěli byste usnadnit jejich nasazení? Děsíte se dlouhých projektů a zavádění nových softwarů? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, je pro vás správnou volbou webinář společnosti BCV solutions.

Slyšeli jste o pojmu APPLIANCE? Jedná se o moderní přístup pro doručování softwaru. Díky appliance získáte ALL-in-one řešení, které také můžete spustit přímo u vás anebo v cloudu. V případě appliance vás nečekají žádné obsáhlé a složité instalace a díky modernímu přístupu můžete mít veškerý software. Výhoda appliance spočívá v tom, že se velmi snadno provozuje a je napojena k vydavateli pro automatické aktualizace všech softwarů. Nemusíte tak řešit údržbu a zároveň máte zajištěnou i dlouhodobou udržitelnost nazaseného řešení. Samozřejmostí je upgrade, pro který je nutné jen minimum zásahů.

Ve webináři společnosti BCV solutions se dozvíte, jaké možnosti nabízí appliance BCV identity a access manager platform (BCV IAM platform). Webinář proběhne 25.3.2021 od 14:00 do 15:30. Registrovat se můžete na tomto odkazu:  https://blog.bcvsolutions.eu/webinar-bcv-appliance-aneb-all-in-one-reseni/.

Pořadatel: BCV solutions s.r.o.

Od: 25.3.2021 14:00

Do: 25.3.2021 15:30

Místo: Online

Město: Praha

WWW stránka: https://blog.bcvsolutions.eu

Dostupnost akce: Pro veřejnost

Vstupné: O

Typ: Webinář

Kategorie: IT profesionál

Kontaktní osoba:

Aleš Roman

telefon: 722 908 675

e-mail: ales.roman@bcvsolutions.eu

Newsletter