Pegas potvrdil zájem koupit linku pro výrobní závod v JAR

Firma Pegas Nonwovens uzavřela s dodavatelem výrobní technologie, společností REIFENHÄUSER REICOFIL, dohodu o záměru objednat novou výrobní linku pro budoucí výrobní závod v Jihoafrické republice.

Předmětem dohody je potvrzení zájmu obou stran na uzavření smlouvy o dodávce výrobní linky Reicofil typu S-TwinMB-S 2600 RF4s Compact BiCo pro budoucí výrobní závod Společnosti v Jihoafrické republice. Uzavření finální smlouvy na dodávku výrobní linky se předpokládá v červenci 2017.

„Uzavření dohody s dodavatelem výrobní technologie je dalším krokem na cestě k realizaci našeho záměru vybudovat nový výrobní závod v Jihoafrické republice. Pro novou lokaci chceme objednat nejmodernější linku založenou na konceptu COMPACT v BiCo konfiguraci, což nám umožní přinést technologicky vyspělé materiály na místní trh. Instalace obdobné linky, první svého druhu na světě, je v současnosti dokončována v České republice. Pevně věřím, že už brzy tato linka prokáže v reálném provozu své kvality, které následně budeme schopni s výhodou využít v Jihoafrické republice,“ řekl František Řezáč, generální ředitel společnosti Pegas Nonwovens a člen představenstva PEGAS NONWOVENS SA.

Newsletter