Euro umazává proti dolaru část včerejších ztrát a posouvá se nad 1,1640 EURUSD: Měny regionu mírně sílí. Koruna se po včerejším oslabení obchoduje nad 25,60 za euro, je tedy nejslabší od července.

Petra Bahounková nově povede Affiliate Club digitální agentury 5DM.cz

Petra Bahounková (28) bude nově šéfovat síti Affiliate Club pro Českou a Slovenskou republiku. Vedení přebírá po návratu z tříměsíční pracovní stáže v USA. Zkušenosti s affiliate marketingem sbírala mimo jiné v největším českém cashbackovém portálu Plná Peněženka. Oba brandy provozuje digitální agentura 5DM.cz, která se zaměřuje na výkonností marketing.

Jako šéfka sítě Affiliate Club pro Českou a Slovenskou republiku nastoupí marketingová specialistka Petra Bahounková. V nové pozici se bude věnovat především inovacím  a zkvalitnění služeb pro e-shopy a affiliate partnery.

„Baví mě současné trendy, komunikace a obchod, a právě ty Affiliate Club spojuje. Společně s týmem odborníků se budeme soustředit na kvalitnější služby pro e-shopy a affiliate partnery a také na udržení současného růstu společnosti,“ říká Petra Bahounková, nová ředitelka Affiliate Club v České a Slovenské republice.

Zkušenosti s affiliate marketingem sbírala dva roky na největším českém cashbackovém portálu Plná Peněženka jako marketingový specialista. Ten stejně jako Affiliate Club provozujeme digitální agentura 5DM.cz, která se zaměřuje na výkonnostní marketing. Před nástupem navíc Petra Bahounková absolvovala tříměsíční pracovní stáž v USA, kde dříve pracovala pro neziskovou organizaci AHRC v New Yorku.

Petra Bahounková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na ekonomii a veřejnou správu. Mezi bakalářským a inženýrským studiem měla jako key account manager na starosti top klienty v oboru stavebnictví v celé České republice.

Newsletter