Přední investoři se opět setkají v Bratislavě už 24. listopadu

Zdroj: 0100 Conferences

Po několika velice vydařených virtuálních eventech letos 0100 Conferences organizuje Private Equity (PE) a Venture capital (VC) konferenci, která se uskuteční v Bratislavě 24. listopadu 2021.

0100 Conferences si opět dala záležet na kvalitním line-upu mezinárodních řečníků a investorů, aby mohli po covidovém roce 2020 zabezpečit networking se všemi relevantními PE a VC hráči na té nejvyšší úrovni. Program přináší kromě kvalitního osobního networkingu také zajímavá témata na panelových diskusích. Investoři budou řešit, jak přilákat nový kapitál do regionu, jak najít ty nejlepší VC dealy na trhu či co dělat, aby se z dealu stala rovnou success story. Na to vše a víc odpoví ti nejpovolanější experti se zkušenostmi z CEE regionu a také zahraničí.

„Jsme nadšení, že se můžeme připojit ke konferenci 0100 v Bratislavě a že máme možnost setkat se s vynikajícími startupy a zakladateli. Ekosystém CEE Fintech má zatím několik velkých úspěchů s velkým potenciálem do budoucna. V Elevator Ventures budeme podporovat slibné scale-upy v tomto dynamickém regionu, ale i mimo něj, a to využitím odborných znalostí, networku  a korporátní síly RBI Group. “ shrnul své očekávání Maximilian Schausberger, Managing Director z Elevator Ventures.

Maximilian Schausberger, Managing Director z Elevator Ventures.
Maximilian Schausberger, Managing Director z Elevator Ventures, zdroj: Maximilian Schausberger

Pozvání na diskuzi přijali také Fabian Wasmus, partner ve Vitruvian Partners, Pekka Maki, managing partner 3TS Capital Partners, Guillaume Fournier, partner z Credo Ventures ale i Dušan Zábrodský, investment partner Rockaway Capital, a další zkušení hráči. Kompletní seznam řečníků najdete zde.

Kromě PE a VC investorů či zkušených service providerů bude konference hostit mnoho úspěšných podnikatelů a společností, které představují inovativní řešení a zajímavé nové technologie. Jednou z nich je i Microsoft, partner VIP večeře, který v rámci globálního programu Microsoft for Startups pomáhá startupům po technologické i byznysové stránce. V rámci programu startupy získávají přístup k technologiím jako Azure, GitHub či Dynamics a zároveň dostávají k dispozici důležité know-how v podobě technických mentorů z celého světa.

Zdroj: 0100 Conferences
Zdroj: 0100 Conferences

K akci se budou moci připojit i studenti vysokých škol se zájmem o private equity sektor. Sandberg Capital, private equity partner akce, se rozhodl darovat 5 studentům vstup na tuto konferenci. Dlouhodobým cílem Sandbergu je totiž podpořit pozici Slovenska a střední Evropy v rámci celosvětového private equity trhu i prostřednictvím posílení vzdělávání v této oblasti. Pro více informací o podmínkách získání bezplatného lístku stačí poslat email na tomas@0100conferences.com.

Hlavním partnerem konference je SBA – Slovak Business Agency, právním partnerem Noerr a stříbrným sponzorem společnost Schoenherr.

Setkejte se s investory a budoucími business partnery z regionu střední a východní Evropy i z celého světa i letos na investorské konferenci v Bratislavě už 24. listopadu.

Více o programu a řečnících naleznete zde.

Z důvodu současné pandemické situace bude konference probíhat v režimu plně očkovaných účastníků. Pro vyšší bezpečnost je třeba se prokázat negativním testem (Ag/PCR), ne starším než 48 hodin. Účastníci bez testu budou otestováni (Ag testem) přímo před vstupem do prostoru konference.

Lístky na konferenci si můžete zakoupit na tomto linku. Čtenáři Roklen24, mediálního partnera akce, mohou využít 20% slevu na lístky s promo kódem BA21ROKLEN.

 0100 Conferences pořádají exkluzivní eventy za účelem propojení regionálních i mezinárodních investorů a poskytují jim platformu pro usnadnění budoucích transakcí.

Newsletter