Dolar oslabuje v dolarovém indexu i proti euru. To podporuje lehké zisky procyklických měn. Měny regionu střední a východní Evropy mírně posilují. Koruna se obchoduje pod 26,20 za euro.

Realitní kanceláře Reality IQ a RSH Reality se spojují. Vzniká Bidli

Nový projekt Bidli vzniká spojením realitních kanceláří Reality IQ a RSH Reality spolu se službami RSH Stavby, RSH Interiéry a RSH Energie, a financováním od Hypocentra Modré pyramidy. Tyto subjekty propojily své zkušenosti a znalosti z oboru realit, financování bydlení a výstavby rodinných domů a vytvořily tak dvojku na českém realitním trhu. Klíčovým partnerem projektu je Modrá pyramida.

“Jsme přesvědčeni, že náš koncept na českém trhu chyběl. Chceme klienta provést na cestě za novým domovem, tedy včetně stavby samotného domu, zajištění hypotéky, energií nebo navržení interiéru. Přímočarost a chytrost, s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým ‘i’ v našem názvu. Právě proto říkáme Bidli — Jednoduše doma,” říká Jiří Lejnar, předseda představenstva.

Všichni odborníci, tedy realitní makléři, hypoteční specialisté nebo obchodní zástupci, budou za Bidli vystupovat jako takzvaní “průvodci”. Ti by měli zajistit, aby byl proces hledání bydlení pro klienta co nejsnadnější.

“Naši průvodci by měli myslet za své klienty dopředu a hledat pro ně komplexní a úsporná řešení přesně podle jejich potřeb,” říká Ondřej Mašín, ředitel realitní části Bidli.

Bidli bude zastupovat více než 650 odborníků na 40 kamenných pobočkách po celé České republice a v nabídce bude mít více než 5000 nemovitostí. Objem prodaných hypoték je přes 10 miliard korun za rok a více než 100 postavených domů ročně. Za 13 let fungování jednotlivých subjektů jejich odborníci dohromady obsloužili více než milion klientů.

Newsletter