Reálné akciové tipy českých a zahraničních investorů. Nenechte si ujít

Největší investiční konference o akciích konaná v České republice se již nezadržitelně blíží. Ve dnech 19. a 20. listopadu se uskuteční již po páté, opět v hotelu Pyramida v Praze. Nenechte registraci na poslední chvíli. Zbývá posledních 18 vstupenek.

První den bude věnován jedenácti prezentacím předních českých a slovenských profesionálních investorů a dvou zahraničních hostů.

Posluchači mohou porovnat investiční přístupy a investiční nápady přednášejících investorů. Na konferenci se objeví několik nových tváří ze společností Arca Capital, Strategic Investment Advisors, Verdi Capital a Generali Investments CEE a dále několik investorů, kteří se již objevili na konferenci v minulých letech – z Privatbanky, Erste Asset Management, Vltava Fund a Komerční banky.

Druhý den konference nabídne pět praktických workshopů s tématy Riziko, Pravděpodobnostní pohled na investování, Investiční příležitosti v odvětví přírodních zdrojů, Investiční styly value investorů a Oceňovací metody. Formát konference je maximálně interaktivní, tak, aby účastníci měli neformální prostor konzultovat s řečníky i během podvečerního rautu.

Daniel Gladiš, který společně s Lenkou Schánovou konferenci organizuje, k tomu říká: „Náš cíl zůstává stejný jako v předchozích letech. Umožnit setkání české širší investiční veřejnosti s nejlepšími českými investičními manažery. Konference je určena pro každého, kdo investuje nebo se k tomu chystá, chce se něco nového přiučit a lépe se v tomto odvětví zorientovat. Největší přidanou hodnotu zdezřejmě naleznou ti potenciální investoři, kteří hledají investičního manažera, který by jim svým charakterem i investiční strategií nejlépe vyhovoval. Naše konference bude pro toto poznávání opět ideálním místem.“

Pátý ročník České investiční konference proběhne 19. – 20. listopadu 2018 v hotelu Pyramida v Praze, Bělohorská 24.

Registrujte se ještě dnes. Zbývá posledních 18 míst.  www.ceskainvesticnikonference.cz.

Newsletter