Týden inovací se blíží. Nenechte si ujít top řečníky z celého světa

Top řečníci z celého světa představí na Týdnu inovací nejnovější inovace pro Váš byznys. Promluví o vývoji umělé inteligence i o tom, jak co nejlépe využít cirkulární ekonomiku pro Váš růst. Mezinárodní konference se uskuteční v pondělí 20. května 2019 od 9:30 do 16:30 v pražském Foru Karlín.

Virtuální realita, roboti, aquaponické systémy a mnoho dalšího. Veletrh představí firmy, které znamenají špičku v inovacích nejen v České republice. Na konferenci můžete získat inspirace pro Váš firemní a profesní růst od největších světových vizionářů a představitelů inovativních firem z USA, Izraele, Irska, Finska, Nizozemí, Švýcarska a České republiky.

„Jsem velmi rád, že se nám každoročně daří prezentovat České republice nejlepší světové inovátory a také přelomové technologie,“ říká Lukáš Sedláček, ředitel European Leadership and Academic Institute (ELAI), který událost každoročně organizuje.

„Loni na naše pozvání Česko vůbec poprvé navštívil první humanoidní robot Sophia, který je držitelem státního občanství. Společnost ReWalk Robotics představila naději pro lidi připoutané na vozík – exoskeleton, díky němuž mohou opět stát a chodit, a předvedli jsme i další špičkové technologie. Těší mě, že se nám daří naplňovat náš cíl, kterým je propojování aktérů a pomoc při budování dynamického a funkčního inovačního prostředí v České republice,“ dodává Sedláček.

Na inovačním veletrhu bude možnost vyzkoušet si pilotování letadla pomocí VR (letecký VR simulátor), možnost virtuální prohlídky města budoucnosti, streamování přímo z IP kamery na Facebook nebo YouTube, inovativní zdravotnická lůžka Linet, ukázka teambuildingových aktivit na principu VR, aplikace na sdílení aut, řešení pro 3D interaktivní produktové katalogy na principu AR a VR s ukázkami na dotykové TV nebo třeba aquaponické systémy.

ELAI již osm let podporuje kvalitní vzdělávání a osobnostní růst skrze předávání reálných zkušeností. Zároveň každoročně pořádá Týden podnikání ČR a Týden inovací ČR, největší tuzemské celorepublikové události určené k podpoře a propojování aktérů v oblasti podnikání a inovací. Vytváří dynamickou platformu pro nové nápady, myšlenky a spolupráci. Za osm let fungování se ELAI podařilo vypracovat se na přední vzdělávací platformu na českém trhu. Organizuje otevřené, prakticky zaměřené půldenní workshopy s předními osobnostmi českého byznysu, zajišťujeme exkluzivní inhouse workshopy v sídle klienta, které jsou připravovány v úzké spolupráci mezi klientem a lektorem, a nabízí komplexní vzdělávací programy pro jednotlivce a firmy dle Vašich potřeb.
 

 

Newsletter