V čele regionálního týmu firmy PayPal je Matt Komorowski

Společnost PayPal do čela regionálního týmu pro střední a východní Evropu jmenovala Kanaďana Matta Komorowskiho (33). Nahrazuje Damiena Perillata, který šel řídit PayPal ve Francii, informovala dnes firma ČTK. Komorowski bude zodpovídat za prosazování inovací v platbách, které odrážejí měnící se nákupní zvyklosti zákazníků. Zaměří se také na rozvoj technologií v maloobchodu a plateb v zemích regionu.

Komorowski pracuje ve společnosti PayPal od roku 2012. Svou kariéru zde zahájil na postu vedoucího prodeje. V této roli měl na starost rozvoj obchodních partnerství a podporu zavádění nových produktů ve více než 20 zemích střední a východní Evropy. V minulosti pracoval i ve společnostech Boston Consulting Group, Avon Cosmetics a Groupon. Začínal jako podnikatel v Kanadě, kde podporoval malé a střední firmy v jejich marketingových iniciativách.

PayPal je se 188 miliony aktivních zákaznických účtů globální platební platforma dostupná lidem na více než 200 trzích. Umožňuje zákazníkům zasílat a přijímat platby ve více než 100 měnách, vybírat hotovost v 56 měnách a na účtech PayPal držet peníze v 25 měnách.

Newsletter