Roklen spouští revoluční online směnu deviz a platby

Finanční skupina Roklen přichází s revolučním bezpoplatkovým transparentním systémem devizové směny a plateb s fixní kurzovou marží 0,08 %. Služba RoklenFx je určena firmám a podnikatelům, ale může ji využít i privátní klientela.

Díky RoklenFx mohou firmy i jednotlivci provádět měnové konverze mezi 30 světovými měnami a mezinárodní platby do více než 200 zemí světa. Zdarma jsou příchozí platby a jedna odchozí platba ke každé směně. Zůstatky na klientském účtu, který je rovněž veden zdarma, jsou aktuálně úročeny sazbou 0,2 % p.a. Minimální objem směny je v první verzi online aplikace stanoven na 1 000 EUR.

Revolučním krokem je nejen stanovení fixní kurzové marže, ale zejména transparentní zobrazení všech dat v reálném čase. V aplikaci RoklenFx klient v okamžiku realizace směny vidí aktualizovaný středový kurz na mezibankovním trhu, kurz nabídnutý RoklenFx i kurzovou marži.

 „Naše nová online aplikace je velmi jednoduchá, a v tom je její síla. Stačí zadat obchodní příkaz, potvrdit nabídnutý kurz a přiřadit příjemce platby.  Složitější operace, poradenství, limitní příkazy, nastavení takzvaných hlídačů kurzů lze realizovat skrze náš telefonický dealing,“ říká Radim Krejčí, obchodní ředitel skupiny Roklen.

„Unikátní je fixní marže 0,08 % pro všechny. Takto férový přístup nikde nenajdete. My jsme jediní. Za jedno vyměněné euro náš klient zaplatí pouze o zhruba 2 haléře více, než je aktuální nejlepší kurz na devizovém trhu,“ upozorňuje Radim Krejčí. Závazek fixní marže 0,08 % a odchozí platby zdarma platí do odvolání, minimálně však do 30. 4. 2016.

RoklenFx navíc také automaticky klientům nabízí zdarma osobní nebo telefonické konzultace s analytiky a informační a analytickou podporu ekonomického portálu Roklen24.cz

Newsletter