Ušetřete na teplu a vydělejte. Na Fundlift vstupuje WAFE

Společnost WAFE je inovátor v oblasti výroby, vývoje a prodeje ventilačních jednotek s rekuperací tepla (zpětné získávání energie). Její ambicí je i stát se lídrem trhu v segmentu rezidenčních budov ve střední Evropě. WAFE navrhuje a vyrábí rekuperační jednotky pro rodinné domy, bytové jednotky, ordinace a komerční nemovitosti, se zaměřením na střední a vyšší segment výstavby. Na investiční platformě Fundlift nyní poptává financování formou emise 2letých konvertibilních investičních certifikátů…

Charouz (SmileCar): Strach o vlastní auto? Češi se půjčovat nebojí

Carsharing má obrovskou budoucnost a nerad bych se soustředil jen na Česko. Před spuštěním casharingové služby SmileCar jsme měli trošku strach, že se Češi budou bát svá auta půjčovat, ale opak se stal pravdou. V rozhovoru pro Roklen24 to řekl Jan Charouz, spoluzakladatel a výkonný ředitel firmy SmileCar. Dodává, jaký zájem byl o půjčení elektromobilu Tesla.

Kaločai (Nanits): Umíme udělat velkolepý sci-fi příběh

Komiks Nanits Universe s hudbou a prostorovými efekty mi dovoluje vyprávět velkolepý sci-fi příběh tak, jak by to v našem prostředí nikdy nebylo možné. Serveru Roklen24 to řekl ředitel projektu Nanits Robert Kaločai, který chce v pravidelných intervalech vypisovat talentovou soutěž pro komiksové umělce z celého světa.


Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.