Odevzdání rozpočtů, Fed Minutes, summit EU

Odevzdání rozpočtů Evropské komisi, zápis z posledního zasedání americké centrální banky a summit EU. V tomto pořadí se postupně – od pondělí přes středu až po čtvrtek - uskuteční nejdůležitější události tohoto týdne. Na co se konkrétně se zaměřit?

Konec psaní, začátek komunikace. Je čas zahodit klávesnici?

V práci trávíme přibližně třetinu všedního dne, přičemž řada z nás se zde může cítit ubíjena rutinou. To by se však v příštích dvaceti letech mělo změnit díky technologiím. Jak budeme pracovat v roce 2037? Větší prostor pro kreativitu a radost z práce, virtuální realita i inteligentní stroje, odpovídá projekt Kancelář budoucnosti.

Zelina (Privatbanka): Nemám rád, když je management velkohubý

Na České investiční konferenci bude vést workshop spojený s jeho investiční strategií. Vystudovaný matematik, investor a místopředseda představenstva Privatbanky Miron Zelina chce ostatní investory více seznámit s pravděpodobností, která u něj hraje v investování důležitou roli. „Není to o tom, dívat se jen na výnos, každý ví, že čtyři procenta jsou méně než sedm. Je potřeba to zkombinovat s pravděpodobností. Jedná se o hledání nejlepšího poměru mezi rizikem a výnosem a dívat se…

Jaké jsou trendy českého a světového Instagramu?

Instagram je sociální síť zaměřená převážně na sdílení fotografií. Uživatelé se zde často snaží ukázat svůj život v tom nejlepším světle a upravují si fotografie pomocí nejrůznějších filtrů a dalších vychytávek. V porovnání se světem jsou při používání Instagramu stejně jako v mnoha dalších oblastech Češi lehce konzervativnější. Neznamená to ale, že bychom výrazně zaostávali. Čeští uživatelé se rychle učí, světovými profily se inspirují a mají velmi dobře našlápnuto.

Čínská úleva a návrat dobré nálady na trhy

Wall Street několik dní po sobě krvácela. Zatímco někteří slabší jedinci začali strašit hromadným pádem a následným propadem do medvědího trhu, jiná část trhu vyčkávala. A jak se podle dnešního vývoje zdá, trpělivost se vyplatila, obzvláště pokud obchodníci pokles využili k nákupům.

Vyplatí se být jednička na trhu? Po finanční stránce nikoliv

Není nijak neobvyklé, že v jednotlivých odvětvích byznysu existuje společnost, případně několik málo firem, které jsou vždy o krok napřed, jako první přicházejí s inovacemi, udávají trendy a cenu si mohou nastavit tak, jak se jim zachce. Také na webech pro podnikatele najdete mnoho návodů, jak se vaše firma může stát leaderem v oboru. Je ale skutečně o co stát?

Další články

Právě se stalo

Další zprávy

Nejčtenější

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.