Monitora přidává do monitoringu médií přepis dalších pořadů ČRo


15:27 • 9. ledna 2019

Největší služba pro komplexní real-time monitoring médií a mediální analýzu Monitora představila další rozšíření svých monitorovacích služeb. Nově zákazníkům přináší kompletní manuální přepisy stanic Českého rozhlasu. Spolu s novou verzí aplikace jde o další vylepšení tohoto nástroje, který již teď nabízí kromě rozsáhlé šíře služeb také nejobsáhlejší mediální archiv.

V přepisech radií v Monitoře aktuálně přibyly výstupy z pořadů stanic ČRo Radiožurnál, ČRo Plus, ČRo Dvojka a ČRo Hradec Králové. Na přepisech pracuje 20členný tým, který částečně využívá i strojový přepis. „Monitora využívá nástroje jako automatické zpracování dat, je pro nás však klíčové, aby finální výstup tvořil člověk, v našem případě celý tým zkušených lidí. Díky spojení umělé inteligence a lidského faktoru můžeme zákazníkům nabídnout kvalitní reporting a analýzu na špičkové úrovni a pomoci jim tak šetřit čas strávený monitoringem,“ dodává Tomáš Berger, CEO Monitora.

Monitora svým zákazníkům nabízí pokročilé nástroje real-time monitoringu včetně komplexní analýzy výstupů, e-mailové reporty, přehledné statistiky i monitoring sociálních sítí. Služeb Monitora Media využívá řada významných společností, mezi něž patří Transparency International, AVAST, CzechInvest, TPCA, hlavní město Praha, Ministerstvo dopravy ČR i mnoho dalších firem, které chtějí efektivně komunikovat a vnímat informace v širším kontextu.

Napsat autorovi RSS

Redakce Roklen24.czPřejít na diskusi

Přihlašte se, nebo zaregistrujte


Přihlásit se


Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.

Přihlašte se, nebo zaregistrujte

Tato sekce je dostupná zdarma pouze přihlášeným uživatelům.Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Pokud nemáte ještě účet, můžete si ho vytvořit zdarma.