Dolar se drží v mírném zisku v dolarovém indexu i proti euru. Evropské i americké výnosy rostou. Měny regionu jsou ve ztrátě, jediná koruna dopoledne zpevnila. Kurz se krátce podíval pod support 25,90 za euro, poté ale zisky mírně zkorigoval.

Afi Europe spustila prodej bytů ve 4. fázi rez. projektu Tulipa Třebešín

Developer AFI EUROPE zahájil prodej bytů v pořadí již šesté budově rozsáhlého rezidenčního projektu Tulipa Třebešín v Praze 3 – Strašnicích. Poslední čtvrtá etapa čítá celkem 155 bytů v třináctipodlažním domě v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Předpokládaný termín dokončení je v závěru roku 2020.

„Dva týdny před oficiálním uvedením na trh jsme umožnili přednostní nákup dopředu registrovaným zájemcům, kteří měli o bydlení v Tulipě Třebešín eminentní zájem a nepodařilo se jim koupit byt v již vyprodaných předchozích fázích. V současnosti tak můžeme konstatovat, že aktuálně je prodáno již 40 % bytů a každý den jednáme s dalšími potenciálními kupci,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Všechny byty mají promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor i množstvím denního světla. Ke každému bytu lze dokoupit parkovací stání a sklepní kóji.

Projekt Tulipa Třebešín se nachází u autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Po svém kompletním dokončení bude zahrnovat na 750 bytů. Součástí projektu jsou i zelená prostranství, mateřská škola s kapacitou 60 dětí, komerční jednotky, administrativní budova a související infrastruktura.

Newsletter