Expobank CZ u NEO účtu nabízí i výběry zdarma po světě

Moderní NEO účet od Expobank CZ, který umožňuje obchodovat s bitcoiny a investovat do start-upů a do drahých kovů, nově nabízí úročení jako spořící účty. Banka zvýšila úrokovou sazbu z dosavadních 0,5 % p.a. na 1,2 % p.a. Klienti, kteří si účet založí do konce června, mají navíc jeho vedení až do konce roku zdarma. Účet dále nabízí výběr peněz z jakéhokoliv bankomatu po celém světě zdarma.

NEO účet je první bankovní účet v Evropě umožňující obchodovat s bitcoiny nebo investovat do nadějných začínajících či již zavedených firem a také do drahých kovů. Nově nabízí úročení vkladů ve výši 1,2 % p.a., které se týká vkladů od 100 tisíc do 13,5 milionu korun. To se tak vymyká standardnímu úročení na běžných účtech a vyrovná se účtům spořícím. „U NEO účtu se nám podařilo vytvořit opravdu jedinečný bankovní nástroj, který spojuje bankovní účet a moderní FinTech nástroje v jedné platformě. Snažíme se jej neustále zdokonalovat, proto jsme nyní výrazně navýšili úrokovou sazbu,“ uvedl Ilya Mitelman, předseda představenstva Expobank CZ.

Pro klienty, kteří si NEO účet založí do konce června, je navíc vedení účtu až do konce letošního roku zdarma. Noví klienti tak mohou po dostatečně dlouhou dobu vyzkoušet všechny možnosti účtu, aniž by platili jakékoliv poplatky. Stejně tak mohou vybírat z NEO účtu peníze prostřednictvím jakéhokoliv bankomatu po celém světě, a to rovněž bez poplatků.

Newsletter