Dnešní zasedání Fedu se na trzích projevuje v nízké volatilitě. Euro proti dolaru se pohybuje v podstatě do strany na úrovni 1,2120 EURUSD. Měny regionu sílí. Koruna zpevnila pod 25,45 za euro.

Konec intervencí ČNB do 4. dubna? Vsaďte se!

Jaká je pravděpodobnost ukončení intervencí ČNB? Fortuna má jasno. Můžete si hned vsadit.

Pravděpodobnost, že by k opuštění kurzového závazku z listopadu 2013 došlo až na podzim je podle bookmakerů mizivá (13:1), šance, že to bude mezi 5. červencem a 3. říjnem je také velmi malá (6:1). Největší šance pro konec intervencí vidí bookmakeři mezi 5. dubnem a 4. červencem (2:1), překvapení by ale nebylo, pokud by k tomu došlo ještě dříve (2,25:1).

Definice sázek a stanovení kursů na konec intervencí a následný vývoj kurzu koruny byl jeden z nejtěžších úkolů, se kterým jsme se museli popasovat. Jsem opravdu velmi zvědav, jak se k naší nabídce postaví sázkaři a jaký bude následný vývoj kursů, které budou odrážet názor velmi široké skupiny těch, kteří se všem možným scénářům věnují,“ říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Intervenční exit za dveřmi. Víte jak na něm vydělat?

V souladu s názory expertů, kteří se přiklání spíše k pozvolné reakci kurzu, bookmakeři očekávají k 7. červenci korekci na zhruba 26.50. Ke konci roku pak nepředpokládají posílení výraznější než na 26 korun.

JPMorgan zavařila ČNB. Ve hře jsou 4 miliardy spekulativního kapitálu

Newsletter