Morgan Stanley sází na tyto koně

Jsme uprostřed americké výsledkové sezony a některé firmy zcela nevyhnutelně překonají očekávání trhu. Investiční banka Morgan Stanley v novém průzkumu vybrala sedm titulů, kterým by se v následujících 15 až 60 dnech mohlo dařit, a to právě díky lepšímu růstu a vyšší efektivitě ve 2. čtvrtletí.

Bank United

Cílová cena: 42 USD

Analytici Morgan Stanley očekávají zrychlení růstu úvěrů banky Bank United ve druhém čtvrtletí. Zrychlení ještě není zahrnuto v ohodnocení titulu a podle analytiků jsou akcie banky vzhledem k jejímu růstu „výrazně podhodnocené“.

Concho Resources

Cílová cena: 173 USD

Firma bude výsledky reportovat 3. srpna a analytici Morgan Stanley předpovídají, že překonají výsledky trhu. Čísla za 2. čtvrtletí budou potenciálem pro další expanzi v budoucnu.

Hill-Rom

Cílová cena: 62 USD

Společnost výsledky oznámí výsledky za 3. čtvrtletí 4. srpna. Také v případě firmy Hill-Rom analytici Morgan Stanley myslí, že by měly poskytnout silnou dynamiku. Vidí také brzké zlepšení mezinárodního růstu.

Microsoft

Cílová cena: 74 USD

Na trhu je odhad wQ, který by měl softwarový gigant svými výsledky překonat. Pozitivní výhled na letošní rok by měl poslat akcie Microsoftu vzhůru. V letošním roce by měly oživit marže.

Microsoftu se nepodaří splnit plán s rozšířením Windows 10

NXP Semiconductor NV

Cílová cena: 105 USD

Akcie NXPI od rozhodnutí Britů opustit EU ztratily devět procent, na pozadí nejistého makroekonomického prostředí. Morgan Stanley věří, že akcie firmy půjdou před zveřejněním výsledků 27. července nahoru.

Priceline Group Inc.

Cílová cena: 36 USD

Účinnost reklam firmy Priceline se zvyšuje, výdaje na reklamu byly nižší a podařilo se zvýšit tržby z reklam, každopádně ziskovost jde nahoru. Dalším potenciálním katalyzátorem je nový trh – analytici Morgan Stanley vidí „alternativní prostory“ jak další trh, kde může Priceline vyhrát

Sherwin-Williams Inc.

Cílová cena: 322 USD

Morgan Stanley očekává stejný nárůst obchodních tržeb firmy Sherwin-Williams, zvláště po zveřejnění amerických měsíčních dat o bydlení. Tím, jak domácí kutilové více utrácejí, rostou také prodeje barev Sherwin-Williams. Tip analytiků Morgan Stanley se tak potkává také s doporučením Mikuláše Splítka, který na titul upozornil ve svém Seriálu investičních nápadů pro Roklen24 už letos v lednu.

Newsletter