Dolar mírně sílí v dolarovém indexu i proti procyklickým měnám. Proti euru se obchoduje na úrovni 1,1900 EURUSD. Měny regionu ve ztrátě. Koruna se obchoduje nad 25,50 za euro.

Prague Capital Market Summit II: Hlavní téma financování firem

V Praze se 14. října 2016 uskuteční PCMS II. tentokrát s hlavním tématem financování firem v České republice. Jedná se o odbornou a prestižní akci, která se uskuteční za podpory významných partnerů, státních institucí, oborových asociací a za velké mediální pozornosti. Jak je již zvykem, na akci bude vystupovat téměř 30 řečníků, mezi nimiž jsou přední experti na kapitálové trhy a zástupci úspěšných českých firem.

V rámci 4 rozsáhlých panelových diskusí účastníci získají komplexní přehled o aktuálních možnostech kapitálového trhu pro financování firem, získají přímou zkušenost od zástupců firem, kteří již dané finanční nástroje využívají a zároveň vyslechnou strategie předních českých investičních skupin. Mezi řečníky PCMS II. budou Andrea Lauren, výkonná ředitelka skupiny Roklen a šéfka investment crowdfundingové platformy Fundlift.cz a Lukáš Kovanda, hlavní ekonom Roklen. Roklen24 je mediálním partnerem akce. Podrobné informace naleznete na www.pcms.cz.

(Komerční sdělení)

Newsletter