Asiana obhájila pozici nejlepšího prodejce letenek SkyTeamu

Cestovní agentura Asiana, provozovatel letenkového portálu Letuška.cz, obdržela ve čtvrtek cenu pro nejlepšího tuzemského obchodního partnera aliance SkyTeam za rok 2017. Vítězstvím tohoto prestižního každoročního ocenění pro největší IATA prodejce, ve kterém se Asiana pravidelně umísťuje na předních místech, obhájila první příčku z minulého roku. 

Cenu si osobně převzali ředitel portálu Letuška.cz Josef Trejbal spolu s majitelkou společnosti Asiana Šárkou Litvinovou. „Obhajoba vítězství, za kterou stojí spousta práce, nás opravdu velmi potěšila. Loňský rok cestování přál a z našeho pohledu se stal dosud nejsilnějším za celou naši historii. Podařilo se nám posilovat jak na poli firemního cestování, tak v internetovém prodeji letenek. Naším úkolem pro letošní rok bude na ten loňský co nejlépe navázat a zůstat nejsilnějším partnerem SkyTeamu v Česku i nadále,“ komentoval Trejbal.

Globální uskupení SkyTeam, založené v roce 2000, sdružuje 20 leteckých dopravců, jako jsou ČSA, Aeroflot, Air France nebo Delta Air Lines. Letecké společnosti sdružené v SkyTeamu zajišťují 40 % všech letů z Prahy. Celosvětově se jedná o 16 609 letů denně do 1 074 destinací v 177 zemích. Za rok přepraví 730 miliónů cestujících.

O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz
Cestovní agentura ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz byla první start-up ve svém oboru v ČR a naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. Letuška.cz svým zákazníkům nabízí veškeré možné služby spojené s cestováním po celém světě.

Newsletter