Luxusní hodinky jako motivace pro Opavu udržet se v 1. fotbalové lize

Dvě třetiny Fortuna ligy jsou takřka za námi a SFC Opava se stále trápí na sestupové příčce. Fanouškům ale osud tohoto klubu není lhostejný. A to ani firmě Helveti, která v rámci motivace slibuje nejlepšímu hráči SFC hodinky za 20 tisíc korun. Hodinky značky Citizen firma věnuje i jednomu věrnému fanouškovi. Podmínkou ale je, že se Opava udrží v 1. lize.

Opravdu si nemyslíme, že výzvou o darování hodinek nejlepšímu hráči v Opavě zachráníme ligu. Ale bereme to jako takové další popíchnutí, aby se začalo dařit, když už teče do bot. Pro fanoušky to vnímáme jako zajímavou možnost se vyjádřit k nejpřínosnějšímu hráči Opavy a zároveň si zahrát o skvělé hodinky v hodnotě 20 tisíc korun,“ říká Jiří Štencek z firmy Helveti.cz, který z Opavy pochází a s nápadem přišel.

O nejužitečnějším hráči rozhodnou fanoušci a samotným hlasováním se dostanou do slosování o stejné hodinky.

Pravidla soutěže jsou jasná, pokud Opava sestoupí, hodinky pro nejlepšího hráče i pro fanouška zůstanou ve firmě. Ale v případě, že se tým vzchopí a ligu zachrání, dvoje luxusní hodinky najdou své nové majitele,“ vysvětluje Štencek.

Zdroje:

https://blog.helveti.cz/blazniva-mise-v-podobe-zachrany-sfc-opava-v-1-lize/

https://www.sfc.cz/clanek.asp?id=Zvol-hrace-sezony-a-vyhraj-luxusni-hodinky-3984

Newsletter