Mezinárodní personálně-poradenská firma Devire vstupuje na český trh

V dubnu 2018 otevírá svou kancelář v Česku personálně-poradenská společnost Devire. Firma s mezinárodní působností byla založena v roce 1987 v Londýně. Přes 30 let spolupracuje s předními zaměstnavateli na evropském trhu a provádí komplexní náborové projekty.

Společnost Devire nabízí firmám služby specializovaného náboru, headhuntingu a personálního poradenství. Její kanceláře se nacházejí v Praze, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. „Naší strategií je dynamický růst na trzích střední a východní Evropy. Po Česku plánujeme vstup i na další trhy tohoto regionu,“ uvádí Michal Mlynarczyk, CEO společnosti Devonshire Investment Group.

Značka Devire je součástí společnosti Devonshire Investment Group. Spoluinvestorem českého zastoupení je společnost SURKA Group, za kterou stojí Tomáš Surka. Ten má předchozí zkušenosti z mezinárodních společností McROY, Synergie a Adecco.

Ve společnosti Devire zaujme Tomáš Surka pozici Managing Partnera. „Současná situace na trhu práce si vyžaduje více než kdy předtím individuální přístup ke každé jednotlivé pozici a možným kandidátům. A ten mohou nabídnout jen zkušení seniorní konzultanti. Krédem našeho nového týmu je proto kvalita před množstvím. Budeme poskytovat služby při hledání pracovníků v oblasti středního a vyššího managementu, vysoce kvalifikovaných inženýrů a zaměstnanců ve finančnictví či službách,“ říká Tomáš Surka, Managing Partner ve společnosti Devire.

Newsletter