Společnost Revolgy získala prestižní uznání a byla jmenována AWS Consulting Partnerem roku ve střední a východní Evropě

Společnost Revolgy, přední český poskytovatel cloudových řešení, dnes oznámila, že získala ocenění Amazon Web Services Partner Network Consulting Partner of the Year, Konzultační partner roku 2020, pro region střední a východní Evropy.

Každý rok společnost Amazon Web Services (AWS) oceňuje partnery, kteří se významně podílejí na pomoci společnostem v jejich inovacích a budování cloudových řešení na AWS. Vítěz je vybrán na základě řady faktorů, včetně celkového příjmu, počtu nových certifikací, prokázané technické odbornosti a pozitivní zpětné vazbě u zákazníků.

Jsme nadšeni, že nás AWS vnímá jako důležitého hráče pro CEE region,” říká výkonný ředitel, Miroslav Vlasák. “Díky patří především týmu Revolgy a našim zákazníkům. Interní týmy mají hluboké znalosti AWS platformy, které jen potvrzují získanými certifikáty a tisíci spokojenými zákazníky po celé Evropě.

Revolgy je přední českou společností poskytující služby digitální transformace prostřednictvím cloudové infrastruktury a nástrojů online spolupráce. Posláním firmy je podporovat růst firem zjednodušením způsobu, jakým pracují s informačními technologiemi. Společnost Revolgy poskytuje svým zákazníkům komplexní profesionální služby. Patří mezi ně návrhy architektury cloudové infrastruktury, samotné implementace cloudových řešení,  odbornou technickou podporu pro týmy i workshopy a školení pro adopci digitálních změn. Revolgy též pravidelně pořádá vzdělávací akce, na kterých své komunitě a zákazníkům předává know-how a novinky v cloud technologiích.

Počátky Revolgy sahají až do roku 1996, kdy jako jedni z prvních poskytovali služby z oblasti síťové infrastruktury a datového úložiště. V současné době má Revolgy přes 1800 zákazníků po celé Evropě, jak s oblibou říkají v B2B regionu (Baltics-to-Balkan).

Revolgy zažívá enormní růst, který je poháněn letošní investicí společností Sandberg Capital a vysokou poptávkou od zákazníků, jako jsou – SEMrush, Bolt, UNOPS, TransferWise či například Jablotron.

„Revolgy vnímáme jako klíčového dlouhodobého partnera pro platformu AWS. Osobně oceňuji vzájemnou spolupráci a to, jak do ní skočili a bez váhání přijali naši otevřenou kulturu, “ říká o Revolgy Ladislav Novák, technický ředitel Jablotronu

Revolgy Business Solutions je dnes s obratem přes 250 milionů a takřka dvojnásobným meziročním růstem nejúspěšnější českou firmou na poli digitální transformace a cloudových řešení. Revolgy má přesah do regionu CEE a Pobaltí. Mezi její největší klienty v ČR patří SEMrush, Česká spořitelna, Kofola, Fincentrum a další. Revolgy je certifikovaný Google Cloud Premier Partner a Amazon Web Services Advanced Consulting Partner.

Více informací o společnosti naleznete na www.revolgy.com/media-kit

Oficiální oznámení AWS

https://aws.amazon.com/blogs/apn/announcing-the-aws-partner-network-regional-2020-partners-of-the-year/

Newsletter