Přejděte k lepšímu operátorovi, i když jste vázáni smlouvou

Tentokrát jste se už vážně naštvali. Máte svého dosavadního operátora po krk a chcete změnit tarif. Co dělat, když jste pořád vázáni smlouvou? Poradíme vám, jak ze zapeklité situace ven a jak se zorientovat ve změti nabídek.

Hlavní hráči na trhu

Platíte příliš, vadí vám nedostatečné pokrytí nebo nemůžete vystát jednání stávajícího operátora? Naštěstí svoje rozhodnutí můžete kdykoli změnit a přejít jinam. Jak vlastně funguje trh s tarify? Mobilní operátoři figurují v České republice v podstatě 4 (Vodafone, T-Mobile, O2 a Air Telecom). Tito hlavní hráči dále přeprodávají svoje služby virtuálním operátorům, kteří je distribuují pod svou vlastní značkou. Proto máte pocit, že na trhu působí neskutečné množství operátorů. Jednotlivé značky se často zaměřují na některou specifickou skupinu, které dále svoje služby přeprodávají.

Až o 70 % levnější tarif

Abyste se vyznali v nabídkách, srovnejte si tarify na stránkách Tarifomatu. Jedná se o největší distribuční kanál mobilních operátorů, díky kterému pro sebe najdete nejvýhodnější nabídku. Pokud vás snad napadlo, že Tarifomat patří některému z operátorů, nenechte se mýlit. Jedná se o zcela nezávislý srovnávač, který se pyšní certifikátem spolehlivosti z Telekomunikačního úřadu. Najdete tu až o 70 % levnější tarify, než vám nabídnou operátoři přímo v kamenných prodejnách, získáte tak nabídku za naprosto bezkonkurenční cenu.

Jděte za lepším

Jste u stávajícího operátora uvázání smlouvou a nevíte, jak z toho ven? Tarifomat bude jednat za vás a pomůže vám vyřešit administrativu, přestup k novému operátorovi a vaše nesplacené závazky. Bezplatné poradenství můžete využít po celou dobu trvání svého nového tarifu. Srovnejte si tarify, dostaňte se k neveřejným nabídkám a zařaďte se mezi čtvrt milionu spokojených zákazníků Tarifomatu. Neplaťte víc, než musíte. Mobilní operátoři umějí s cenami skutečně kouzlit a věřte, že mají dost velké rezervy na to, aby cenu snížili. 

Newsletter