Koruna oslabuje jako jediná z regionu. Obchoduje se těsně pod 24,70 za euro. Dolar proti euru postupně smazává dnešní ztráty. Kurz testuje hranici 0,9600 EURUSD.

Redakce Roklen24 potřebuje možná právě tebe!

Zdroj: Depositphotos

Jsme pravděpodobně jedna z nejmenších redakcí působící v českém mediálním prostředí. I tak jsme ale vždy vše zvládali dle našich představ, abychom si udrželi stabilní základnu čtenářů i inzerentů. Aktuálně jsme však narazili na maximální limit. Kolegyně Lenka odchází na mateřskou, proto hledáme nového parťáka nebo parťačku.

Nehledáme člověka, který bude od rána do večera psát články. Rádi bychom mezi námi přivítali někoho, kdo má zájem dostat se do terénu, navázat kontakty a následně je využít pro obsah webu Roklen24, ať už v psané nebo video formě.

Dlouhodobě patříme mezi mediální partnery mnoha akcí, zejména se zaměřením na startupy. Potřebujeme na nich mít „vyslance“, který bude komunikativní, nebude se bát networkovat, dělat si nové známé a jejich příběhy pak poslat do éteru právě skrze Roklen24. Web funguje už od roku 2014, takže máme zažité spolupráce, ale vytváříme i nové. Proto se člověk v mnoha případech dostane i tam, kam by se obvykle nedostal.

Netrváme ani tak na někom, kdo má za sebou stovky textů nebo rozhovorů. Jasně, zkušenosti jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Ideální kandidát by měl rád psát, být kreativní, nebát se oslovovat zajímavé lidi a projekty, zajít s nimi na kafe, udělat rozhovor. Měl by se zajímat o byznys, o startupy. Nelpíme na ekonomickém vzdělání, základy chápání ekonomiky a finančních trhů jsou ale potřeba. Přece jen jsme web o ekonomice a investicích.

Pozice je vhodná spíše na part-time, bez omezení místa pracoviště. Chceš pracovat z domova? Není problém. Pokud dáváš přednost partě, sedíme přímo na Václaváku.

Jestli jsi to právě ty, koho hledáme, napiš mi na berka@roklen.cz a všechno do detailu probereme!

 

Newsletter