Seznamte se – John Mihaljevic, jeden z nejvýznamějších investičních odborníků

Do Prahy přijíždí jeden z nejzajímavějších investičních odborníků současné mladé generace, hvězda investičního světa a vydavatel populární příručky Manual of Ideas  – John Mihaljevic.

Zná snad všechny nejdůležitější investory světa. Na kávu chodí s investičními legendami a dokáže ovlivňovat přinejmenším sto tisíc investorů měsíčně. Takový je John Mihaljevic, absolvent prestižní americké univerzity Yale a pořadatel prestižních uzavřených konferencí pro přední světové investiční odborníky. Letos na podzim budou mít poprvé možnost se s ním osobně setkat a navázat spolupráci také čeští investoři. John Mihaljevic totiž přijal pozvání pořadatelů 1. České investiční konference a v listopadu se zúčastní této konfernce v Praze.

A takovou příležitost by si u nás rozhodně neměl nechat ujít nikdo, kdo chce ve světě investic něco jednou znamenat. Setkání s ním je vždy nejen neuvěřitelně inspirativní, ale otevírá navíc dveře i do velkého investičního světa. Ať už si vás pozve jako řečníka na vlastní investiční konferenci nebo na jednu z uzavřených investičních networkingových akcí pro přední světové investory, bude to pro vás nejspíš představovat zlomový okamžik ve vaší kariéře. Stejně jako se to stalo například Shai Dardashtiovi ze společnosti DSM v americkém New Yorku City nebo Yaseru Anwarovi z investičního týmu THS Kingsway Fund v Londýně. Pokud se vám tedy podaří získat pozvání na jednu Mihaljevicích konferencí, budete tím mít i jedinečnou možnost sdílet své myšlenky a diskutovat zajímavá investiční témata přímo s předními odborníky i s největšími autoritami investičního světa, které jste až dosud znali jen médií.

John Mihaljevic je podle zástupců prestižních světových finančních institucí už od dob svých studií jedním z nejvíce originálních a nezávislých investičních odborníků mladé generace. Na jedné z nejlepších vysokých škol světa – americké Yale University- Mihaljevic získal za své studijní výsledky dokonce i ocenění Summa Cum Laude, které se uděluje jen malému procentu nejlepších studentů univerzity. Už tehdy také pracoval jako asistent pro nositele Nobelovy ceny Jamese Tobina a v jeho týmu se podílel na celé řadě výzkumných projektů.  Koncem devadesátých let byl Mihaljevic zaměstnán v americké bance Merrill Lynch a později působil jako viceprezident ve společnosti Thomas Weisel Partners. Je také školeným specialistou na kapitálové alokace (trained capital allocator).

Téměř před deseti lety John Mihaljevic založil vlastní společnost Mihaljevic Capital Management LLC. Je také autorem  a editorem The Manual of Ideas, knihy a nyní i odborného měsíčníku, který je založený na generační myšlence hodnotově zaměřených (value-oriented) investorů. Mezi jeho předplatiteli jsou vedoucí analytici a fund manažeři společností jako je Berkshire Hathaway, Bestlinver, Dodge&Cox, Fidelity Investments, GMO nebo Goldman Sachs. V současnosti Mihaljevic  působí především ve Švýcarsku, kde je mimo jiné i předsedou představenstva společnosti BeyondProxy orientované na výzkum a analýzu médií. Je členem exkluzivní komunity Value Investors Club nejvýše postavených finančních manažerů (top money managers), kde za své neotřelé investiční nápady získal cenu Best Investment Idea.

Chcete-li se osobně s Johnem setkat, zúčastněte se 1. České investiční konference, která proběhne 7. a 8. listopadu v Praze. 

(Komerční sdělení)

Newsletter