Vydělejte na účtenkách! Na Fundlift vstupuje RedCrox

Na Fundlift vstupuje první globální alternativní e-commerce platforma RedCrox, která propojuje oblasti sportu, nakupování a zábavy ze hry. RedCrox přináší unikátní model, který nabízí poprvé na světě takzvaný gamification of shopping/e-commerce gamification. Na posílení prodeje, marketingu a vývoj software si říká o 3,5 milionu korun výměnou za konvertibilní investiční certifikáty s úrokem 10 % p.a..

„V RedCrox.com přinášíme nový koncept, založený na tom, co nám sport a hra nabízí, i pro ty, kteří nemohou nebo se nechtějí fyzicky zapojit, ale kteří stále pociťují vzrušení ze hry a z výsledků. Našli jsme způsob a vytvořili jsme model, ve kterém obě strany vyhrávají,“ uvedl Stephen John Alexander Flanagan, zakladatel a CEO RedCrox.

Registrovaní členové RedCrox.com nahrají svou účtenku z internetového nebo kamenného obchodu, který je stávajícím partnerem v RedCrox Shopping Parku, na svůj osobní účet RedCrox, zúčastní se hádáním výsledku v následující sportovní události nebo v soutěži na RedCrox.com. Uhodnou-li správně výsledek, získají 100% CashBack. Je to zábavné, je to snadné a je to naprosto zdarma.

„RedCrox je zcela unikátní koncept, který má globální ambice a zkušený mezinárodní tým, včetně přetrvávající podpory současných, silných investorů. Společnost propojuje sport, nakupování a zábavu ze hry a my jsme rádi, že ji můžeme podpořit na cestě k dobytí zdejšího, i zahraničních trhů “ Andrea Lauren, šéfka Fundliftu.

Projekt RedCrox vznikl na přelomu let 2013 až 2014. Za projektem stojí manželský pár irského podnikatele Stephena Johna Alexandera Flanagana a Jarmily Procházkové Flanagan. RedCrox má již více než 300 nákupních partnerů včetně globální značky jako je Amazon (USA, Británie a Francie) nebo Alibaba Express v Evropské unii. V České republice jsou to Alo Diamonds, Baťa, Dámejídlo a další.

RedCrox nyní působí v České republice, na Slovensku, ve Španělsku, ve Francii. V roce 2017 plánuje expandovat na trhy do USA a Velké Británie.

Fundlift je investment-crowdfundingová platforma, která umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů, minibondů, nebo investování do podílů společností. Podporuje začínající firmy a podílí se na jejich potenciálním úspěchu. Od května, kdy byl Fundlift spuštěn, již peníze získalo všech devět projektů – Carsharing AJO.cz, Artstaq, 3Doid, Carismo, StartupYard, Pivovar Zvíkov, Isoline, Burrito Loco a Enlog. Fundlfit tedy hlásí 100% úspěšnost zafinancování vystavených kampaní.

 

Newsletter